Yeni Yılın Ayrıcalıklı Rotası; D Resort Göcek

39344

Yalnızca yaz sezonunda değil kış aylarında da harika bir tatil imkânı sunan D Resort Göcek; güler yüzlü hizmeti ve sıcak ortamı ile misafirlerinin kendilerini ayrıcalıklı ve evinde hissetmelerini sağlıyor.

D-Resort Göcek, yeni yılda farklı bir tatil alternatifi arayan ve şehrin kalabalığını geride bırakmak isteyen misafirlerini bekliyor. Dalaman Havalanı’na yakın konumuyla dikkat çeken, maviyle yeşilin buluştuğu büyüleyici manzarasında dört mevsim hizmet veren D Resort Göcek, hafta sonu tatili için gözde destinasyonlar arasında bulunuyor.

En lezzetli doğal yöresel ürünlerle hazırlanan kahvaltısı ve seçkin yemek çeşitleri, spor salonu, spası ve dinlendiren mimarisi ile yeni yılı Göcek’in yemyeşil doğası ve huzurlu atmosferinde karşılayabilirsiniz. Otelin bisikleti ile kasabada dolaşabilir, yöreye ait lezzet duraklarını keşfedebilir ya da eşsiz Göcek koylarının keyfini otele ait lüks Sundowner teknesiyle çıkarabilirsiniz. Göcek’in ılıman kış mevsiminde D Resort Göcek’in çevresinde yer alan Dalyan, Kayaköy, Ölüdeniz, Likya Yolu, Saklıkent Kanyonu, Kelebekler Vadisi, Kabak Koyu gibi tarihi ve doğal güzellikleri keşfedebilirsiniz.

D – Spa Göcek ile yeni yıla yenilenerek girin

D-Resort Göcek misafirleri, D-Spa’da yer alan profesyonel terapistler eşliğinde, birbirinden özel masaj ve bakım paketleri, şehrin stresinden ve kış mevsiminin verdiği yorgunluktan kurtulmak isteyenler için ideal bir seçim. D –Spa’nın vitality havuzunda yorgun kaslarınızı canlandırırken sauna, buhar odası ve hamam bakımları da ruhu şımartmak için birebir.

D- Spa’da, vitality kapalı havuz, iki özel abachi ahşap sauna, buhar odası, buz istasyonları, dinlenme suitleri, mistik Türk Hamamı, tamamıyla geleneksel ve Asya masajlarına ayrılmış özel bir kat bulunuyor. Gerçek anlamda “sıra dışı bir spa merkezi” olan D-Spa Göcek, üç kattan oluşan spa merkezinde ikisi çiftler için özel olarak tasarlanan toplam dört adet fonksiyonel bakım odasıyla hizmet veriyor.