The Grand Tarabya R.E.A.D CAFÉ & BAKERY’den leziz hamsi menüsü

1960

Tarabya Koyu’nun eşsiz manzarasına bakan R.E.A.D, aralık ayı boyunca sunacağı Hamsi Menüsü ile balık tutkunlarına lezzet dolu anlar yaşatıyor.

Executive Chef Selçuk Gönen’in hazırladığı menüde yer alan Hamsi Kuşu, Hamsi Şaşlık ve Hamsili Pilav gibi geleneksel lezzetler; balık severlerin beğenisini kazanacak. The Grand Tarabya’nın özenli servisi ile lezzetlerini, Tarabya Koyu’nun benzersiz manzarasında buluşturan R.E.A.D, aralık ayında balık severler için lezzet dolu bir menü hazırladı.

Executive Chef’i Selçuk Gönen’in imzasını taşıyan Hamsi Menüsü

The Grand Tarabya’nın Executive Chef’i Selçuk Gönen’in imzasını taşıyan Hamsi Menüsünde başlangıç olarak; portakal, greyfurt dilimleri, taze tere ve limon sos ile lezzetlendirilmiş Narenciye ile Marine Edilmiş Karadeniz Hamsisi dikkat çekiyor. Tahinli kırmızı soğan ve domates salatası ile hazırlanan Hamsi Kuşu ile yine tahinli kırmızı soğan ve domates salatası eşliğinde servis edilen Hamsili Pilav, menünün en leziz seçenekleri arasında yer alıyor. Hamsi Şaşlık; rokalı limonlu risotto eşliğinde balık severlerle buluşurken, Geleneksel Mısır Unlu Hamsi Tava; hamsiyi geleneksel tadıyla deneyimlemek isteyenlere hitap ediyor.

Balkabağı Tatlısı, özel menüyü eşsiz lezzetiyle finalize ediyor

Cevizli ve kaymaklı dondurma ile servis edilen Balkabağı Tatlısı ise bu özel menüyü eşsiz lezzetiyle finalize ediyor. Balık severler, özel pişirme teknikleri ve farklı içeriklerle zenginleştirilen Hamsi Menüsünü aralık ayı boyunca R.E.A.D’de deneyimleyebilir.