Şirketler çalışanlarına hayallerindeki tatili hediye edebilecek

37486
Dünyada yemek kuponu hizmetini sunan ilk firma olan ve şirketler için kurumsal çözümler sunan Edenred, çalışanların motivasyonunu arttıran yan haklara bir yenisini daha ekledi. Edenred Dijital Seyahat Kodu ile şirketler çalışanlarına hayallerindeki tatili hediye edebilecekler.

Edenred, Jolly Tur ile işbirliği ile şirketlere çalışanlarına, iş ortaklarına, bayi ve distribütörlerine, istedikleri tutarda tatil hediye etme imkanı sunuyor. Jolly Tur web sitesi üzerinden oluşturulan kodlar sayesinde çalışanlar o yıl içinde istedikleri zaman ulaşım ile konaklama hizmetlerini satın alarak hayal ettikleri tatili planlayabiliyorlar.

Edenred Türkiye Genel Müdürü Eric de Ladoucette konuya ilişkin olarak: ”Edenred, geliştirdiği dijjital harcama yönetimi hizmetleri sayesinde Türkiye’deki firmaların çözüm ortağı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Güçlü iş birliklerimiz, firmalara sunduğumuz yenilikçi çözümler ve firmaların iş süreçlerini dijital ortama taşıma arzumuz her geçen gün bizleri yeni ürünler sunmaya teşvik ediyor. Firmaların, çözüm önerilerimizi kullanarak operasyon süreçlerini daha etkin ve efektif kullanabilmeleri ve bu yolla maliyetlerini düşürebilmeleri bizleri mutlu ediyor. Edenred olarak amacımız müşterilerimizin operasyonel iş yüklerini hafifleterek maliyetlerini düşürmek, çalışanlarının motivasyonlarını arttırmalarına destek olmak ve bu yolla da müşterilerimizin ticari faaliyetlerine destek olmaktır. Dijital Seyahat Kodu da hem çalışanların motivasyonunu arttıran hem de operasyonel iş yükünü hafifleten bir uygulama” dedi.

Bu