IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği’nde yeni atama!

6928

Finans sektörünün deneyimli isimlerinden Emre Cüylan, IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği’ne CFO olarak atandı.

Deneyimli kadrosu ve güçlü mali yapısıyla sigorta brokerliği sektöründe istikrarlı şekilde büyümeye devam eden IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği (UIB Türkiye), yönetim kadrosuna finans sektörünün deneyimli isimlerinden Emre Cüylan’ı dâhil etti. Cüylan, IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği CFO’su olarak görev yapacak.

Profesyonel kariyerine 1999 yılında Arthur Andersen bünyesinde başlayan Emre Cüylan, 2002 yılında Credit Suisse bünyesine katıldı ve Credit Suisse’in İstanbul ve Londra ofislerinde çalıştı. 2004-2006 yılları arasında Citibank’ta görev alan Cüylan, ardından Credit Suisse bünyesine geri döndü. Son olarak Başkan Yardımcısı görevini yürüttü.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme mezunu Cüylan’ın, Bilgi Üniversitesi’nden MBA derecesi bulunuyor.

Murat Çiftçi, “Büyüme stratejilerimiz için yönetim kadromuzu güçlendiriyoruz”
Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği Genel Müdürü Murat Çiftçi, “Büyüme stratejilerimizi en verimli şekilde yürütebilmek amacıyla sektörün dinamikleri doğrultusunda yönetim kadromuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği CFO’su olarak atanan Emre Cüylan’ın şirketimizin mali ve idari süreçlerinin güçlenerek gelişmesine önemli katkıları olacağına inanıyorum. Güçlenen kadromuz ile kısa ve orta vadede hedeflediğimiz organik ve inorganik büyüme projelerimizde pozitif bir ivme yakalayacağımıza inancımız tam. ” dedi.