Hilton İstanbul Bosphorus, Şükran Günü’ne özel Kutlama Yemekleri

1848
22 Kasım günü, 12:00-15:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan Şükran Günü Brunch Büfesi’nde Karides Kokteylleri, Deniz Ürünleri Salatası, Dana Carpaccio ve Pesto Soslu Izgara sebzeler gibi her tarz damak tadına hitap eden başlangıçlar bulunuyor.

Her yıl Kasım ayının dördüncü Perşembe gecesi kutlanan Şükran Günü, Hilton İstanbul Bosphorus’un hazırladığı açık büfe brunch’ı ve akşam yemeği ile lezzet şölenine dönüşüyor.

Muhteşem Boğaz manzarasına sahip Bosphorus Terrace Restaurant’ta, canlı müzik eşliğinde gerçekleşecek Şükran Günü kutlama yemekleri konuklarına eşsiz bir deneyimin kapılarını aralıyor.

Şükran Günü Brunch Büfesi ve Şükran Günü akşam yemeği

Türkiye’nin ilk uluslararası beş yıldızlı oteli Hilton İstanbul Bosphorus, bu yıl 22 Kasım günü kutlanacak Şükran Günü’nde misafirleri için çok özel yemek alternatifleri sunuyor. Otelin eşsiz Boğaz manzarasına sahip mekanı Bosphorus Terrace Restaurant’da gerçekleşecek Şükran Günü Brunch Büfesi ve Şükran Günü akşam yemeğinde birbirinden özel lezzetler Hilton kalitesi ile servis ediliyor.

22 Kasım günü, 12:00-15:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan Şükran Günü Brunch Büfesi’nde Karides Kokteylleri, Deniz Ürünleri Salatası, Dana Carpaccio ve Pesto Soslu Izgara sebzeler gibi her tarz damak tadına hitap eden başlangıçlar bulunuyor. Salata ve suşi çeşitlerinin yanı sıra Balkabağı Çorbası ve Sığır etli conseme çorbalarının yer aldığı Brunch Büfesi zengin Türk meze barı ile de göz dolduruyor. Kuzu etinden, deniz ürünlerine, biftekten ızgara mevsim sebzelerine kadar geniş bir seçkide sunulan ana yemeklerde ise Şükran Günü’nün olmazsa olmazı geleneksel çeşnilerle tatlandırılmış Hindi kızartma da bulunuyor. Balkabağı Tart, Profiterol ve baklava gibi tatlı çeşitleri ile sınırsız alkolsüz içeceğin yer aldığı Şükran Günü Brunch Büfesi’nin bu çok özel menüsü, KDV dahil kişi başı 195 TL’ye sunuluyor. Menünün sınırsız alkollü içecek dahil fiyatı ise 245 TL. 0-6 yaş çocukların ücretsiz katılabildiği büfe yemeğinde, 6-12 yaş arası çocukların kişi başı fiyatı 135 TL.

Bosphorus Terrace Restaurant

Muhteşem Boğaz manzarasına sahip Bosphorus Terrace Restaurant’da 19:00-23:00 saatleri arasında açık büfe olarak sunulacak geleneksel Şükran Günü yemeği menüsünde ise yine geceye özel hazırlanan lezzetler bulunuyor. Zengin başlangıçlardan ana yemek alternatiflerine, fırınlanmış hindi ve tatlı çeşitlerine kadar geniş bir yelpazede sunulan Şükran Günü yemeğinin sınırsız alkolsüz içecek dahil kişi başı fiyatı 195 TL. Menünün sınırsız alkollü içecek dahil fiyatı ise 245 TL.

Keyifli bir canlı müzik performansının eşlik edeceği Şükran Günü’nü, Hilton İstanbul Bosphorus’ta sevdiklerinizle birlikte kutlayın; damaklarda iz bırakacak enfes lezzet şölenini kaçırmayın.