Grand Hyatt İstanbul’da Yeni Yıla Özel İki Farklı Eğlence

1868

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt İstanbul, iki farklı kutlama seçeneği ile yeni yıla eğlenerek girmek isteyen misafirlerini unutulmaz bir gece yaşamaya davet ediyor.

Grand Hyatt İstanbul, yılbaşına özel hazırladığı birbirinden güzel menüleri ve programlarıyla, 2019 yılına sevdikleri ile birlikte eğlenerek girmek isteyen misafirlerini bekliyor. Grand Hyatt, bünyesinde yer alan 34 Restaurant ve Dining Room’daki iki farklı kutlama seçeneği ile yeni yıla keyifli ve lezzetli bir başlangıç imkânı sunuyor.

34 Restaurant’ta geleneksel yeni yıl eğlencesi

34 Restaurant’ın deneyimli şefleri tarafından yeni yıl gecesine özel olarak hazırlanmış açık büfe, yılbaşı gecesine lezzetli bir başlangıç yapmak isteyenleri bekliyor. Birbirinden lezzetli mezeler, Akdeniz esintisini yansıtan başlangıçlar, fırında hindili pilavın başta olduğu birbirinden farklı et seçenekleri ile zengin bir yılbaşı sofrası sunuyor.

34 Restoran’da, DJ performansı ile başlayacak gecede, yılbaşı yemeği süresince İngilizce, İspanyolca, Yunanca ve Türkçe şarkılarıyla Vural Kaya ve orkestrası eşlik edecek. Gecenin ilerleyen saatlerinde misafirleri Oryantal Show ile eğlenceli dakikalar bekliyor.

31 Aralık 2018 Pazartesi günü 20.00’de başlayıp 02.45’e kadar sürecek olan yılbaşı yemeğinin kişi başı fiyatı limitsiz yerli içecek dâhil 719 TL.

Yılbaşı Sofrasının Şıklığı ve İhtişamı ise Dining Room’da

Dining Room’da ise yılbaşı, 5 aşamadan oluşan set menü ve gece yarısı büfesi ile karşılanacak. Ev yapımı ançüez ile zeytin tapenadeli rokalı kereviz püresinin sunulduğu iştah açıcı lezzetler ile başlayan geceye ara sıcaklar ve trüflü arancini, kimyon tohumlu fasulye püresi, havuç, fırınlanmış arpacık soğan ve et suyu ile ızgara edilmiş dana bonfile eşlik ediyor.

31 Aralık 2018 Pazartesi günü 21.30’da başlayıp 00.30’a kadar sürecek Gas Brothers Orkestrası’nın eğlenceli ve hareketli şarkılarıyla eğlenip, DJ performans ile devam edecek yeni yıl kutlaması limitsiz yerli içecek dahil fiyatı 749 TL.

Yılbaşı Hindisi’nin Lezzetli Adresi: Grand Hyatt İstanbul

Grand Hyatt İstanbul, bu yıl da hazırladığı yılbaşı programının yanı sıra hindi lezzetinden vazgeçmeden kutlamayı evinde yapmak isteyenler için deneyimli şeflerinin özel hindisi ile sofralarınıza lezzet ve renk katacak. Grand Hyatt İstanbul’un lezzetli ve zengin içerikli hindisinden vazgeçemeyenler için 48 saat öncesinden siparişleri alıyor. Yanında iç pilavından kestaneye, patatesten sebzeye kadar pek çok garnitürle birlikte satışa sunulan 5-6 kg’lık yemeye hazır hindinin fiyatı 480 TL’dir.