Divan kalitesinin yeni adresi Divan City Kayseri

38067

Koç Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Divan Grubu’nun Kayseri’deki yeni oteli Divan City Kayseri, misafirlerini ağırlamaya başladı.

Şehrin tarihi dokusunu kucaklayan konumunda Divan City Kayseri, yöreye özgü tatların yanı sıra zengin Divan menüsünü seçkin ortamında misafirleriyle buluşturuyor.

Türk otelciliğinde bir ekol olan Divan Grubu’nun Kayseri’deki yeni oteli Divan City Kayseri kapılarını açtı. Hititler’den bu yana medeniyetlere ev sahipliği yapmış, Anadolu’nun sanayi merkezi olan Kayseri’nin, misafirperverlik geleneğini modern bir tasarım ve Divan’ın kusursuz hizmetiyle buluşturan Divan City Kayseri, konaklamadan restorana, özel etkinliklerden toplantılara kadar birçok alternatif sunuyor.

Misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarlanmış odaları ile unutulmaz bir konaklama deneyimi vadeden Divan City Kayseri, 76 Superior, 37 Deluxe, 3 Grand Deluxe, 4 Corner Suite ve 1 Teras Suite olmak üzere toplam 121 odasıyla hizmet veriyor.

Divan Grubu’nun Leziz Mutfağı Kayseri’de

Tarihi yapıları ve eşsiz doğal oluşumları kadar mutfağıyla da hayran bırakan Kayseri’de hizmete açılan Divan City Kayseri, bölgenin en güzel lezzetlerini seçkin ortamında, kusursuz servis anlayışıyla sunuyor.

Divan mutfağının kalitesi, Divan Pub ve Roof 11 By DİVAN ile Kayseri’ye taşınıyor. Divan Pub günün tüm öğünlerinde tecrübeli şefleri tarafından hazırlanmış geniş bir menüyle hizmet verirken Roof 11 by DİVAN, otelin en üst katındaki konumu sayesinde keyifli sohbetlere manzarasıyla eşlik ediyor.

Divan City Kayseri’nin tüm gün hizmet veren restoranı Divan Pub’da da gün, çıtır çıtır hamur işleri, sıcak lezzetler ve taptaze kahvaltılıkları içeren geniş bir kahvaltı büfesiyle başlıyor. Öğle yemeği menüsünde ise gün içinde enerjiyi tazeleyecek, hızlı ve doyurucu seçenekler sunuluyor.

Gün sonunda ise Kayseri mutfağının klasiklerinden, dünya lezzetlerine kadar farklı seçenekler akşam yemeğini taçlandırıyor. Divan Pub’ın rahatlatıcı atmosferinde yöre mutfağının öne çıkan lezzetleri, Divan şeflerinin eşsiz dokunuşuyla hazırlanıyor.

Divan City Kayseri’nin terasında şehrin büyüleyici manzarasına hakim konuma sahip Roof 11 by DİVAN, şehrin en yeni ve seçkin buluşma noktası olarak konuklarına keyifli bir atmosfer sunuyor. Roof 11 by DİVAN, dinlenmek ve şehri bir de kuşbakışı izlemek isteyenlere mükemmel bir seyir terası sunuyor. Yerli ve yabancı içecek seçenekleri ve özenle hazırlanmış gurme lezzetlerden oluşan geniş menüsü doyulmaz sohbetlere eşlik ediyor.

Kayseri’deki Ofisiniz Hazır; Divan City Kayseri

Divan City Kayseri, teknolojik çözümleri şık bir iç tasarımla birleştiren 5 toplantı odasıyla, iş dünyasına farklı bir ortam sunuyor. Oteldeki toplantı odalarının her biri, son teknolojiye sahip ses ve görüntü sistemleriyle organizasyonların teknik ihtiyaçlarını destekliyor. Geniş projeksiyon perdeleri ve ekranlarla toplantılarda istenilen etki yakalanırken, yüksek hızlı internet ve video konferans olanağı sayesinde toplantılar en verimli şekilde gerçekleşiyor.

Özel Günlerin Yeni Adresi; Divan City Kayseri

Şehrin sosyal hayatının en yeni adresi olan Divan City Kayseri, etkinlikler için eksiksiz hizmet ve mükemmel mekanları bir araya getiriyor. Otel, nişan ve kına gibi özel organizasyonlarda sevdiklerini ağırlayacakların yanı sıra toplu yemek organizasyonlarından mezuniyet partilerine çeşitli planlar için en ideal çözümleri sunuyor.

Divan City Kayseri’nin en büyüğü 126 m2 alana sahip etkinlik mekanları yemekli düzende 100, tiyatro düzeninde 120, kokteyl düzeninde ise fuaye ve terasla birlikte 250 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesinin yanı sıra 15 kişiye kadar küçük gruplar için özel ve samimi mekan seçeneklerine sahip.

Havaalanına ve şehrin endüstriyel merkezlerine yaklaşık 10 dakika uzaklıktaki konumuyla iş dünyasına kolay erişim sağlayan Divan City Kayseri, toplam 530 metrekarelik etkinlik alanı, toplantı katında yer alan terası, 160 m2lik geniş bir açık alan ve 136 kişi ağırlama kapasitesiyle de organizasyonların unutulmaz adresi olmaya hazırlanıyor.