CNR Mobilya’ya 135 ülkeden alıcı geldi…

340
CNR Mobilya

CNR Holding tarafından hayata geçirilen CNR Mobilya – 17. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, 135 ülkeden gelen nitelikli sektör alıcılarını misafir etti. Yeni ve uzun soluklu iş anlaşmalarının gerçekleştiği fuar, Türk mobilya sanayinin geleceğine de umut oldu.

Katılımcı firmaların yüksek kapasiteli iş anlaşmaları imzaladığı fuarın ziyaretçileri ise hedefledikleri tüm ürün guruplarına tek çatı altında ulaşma olanağı buldu. 6 gün boyanca mobilya ticaretinin konuşulduğu fuar, aralarında Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Afrika, Amerika ve Bağımsız Devletler Topluluğunun tedarik merkezi olmaya bu yıl da devam etti.

Fuarda gerçekleşen ticaretten oldukça memnun ayrılan katılımcı firmaların büyük bir kısmı, 28 HAZİRAN – 3 TEMMUZ 2022 tarihleri arasında 18’incisi düzenlenecek olan CNR Mobilya Fuarı’nda yerlerini almaya daha şimdiden başladılar bile.

CNR 17. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, 8 Ağustos’ta sona erdi. 2021-2022 mobilya trendlerinin sergilendiği fuarın ziyaretçileri, en yeni mobilya modellerini yakından görme fırsatının yanında ihtiyaçları doğrultusunda ürün gruplarına aynı çatı altında ulaşabildiler…