SONY YENİ EV SİNEMASI PROJEKTÖRLERİ İLE SİNEMA KEYFİ

1029

Sony Yeni Ev Sineması projektörleri ile filmlere 4K, Full HD ve 3D kalitesinde hayat veriyor. Yenilikçi teknolojileriyle filmlere hayat veren Ev Sineması projektörleri, oturma odalarında yeni bir dünyanın kapılarını açıyor; sinema keyfini evlere taşıyor. Ürünlerde bulunan ve Sony Profesyonel sinema projektörlerinin içindeki panellerin benzeri olan gelişmiş SXRD™ paneller, etkileyici ayrıntı kalitesi ile izleyenleri maceranın içine sürüklüyor.

Sinema keyfini evlere taşıyan üstün teknoloji

Sony Ev Sineması projektörleri
Sony Ev Sineması projektörleri

4K teknolojisine sahip, Full HD ve 3D kalitesindeki görüntü sunan yeni Ev Sineması projektörleri için, Çiftehavuzlar’daki Tim Profesyonel mağazasında bir VIP tanıtım etkinliği düzenlendi. Sinema projektörlerinin içindeki panellerin benzeri olan gelişmiş SXRD™ paneller sayesinde  Ev Sineması projektörleri, etkileyici ayrıntı kalitesi sunarak izleyicileri maceranın içine sürüklüyerek, sinema keyfini evlere taşıdığına dikkat çeken Sony Professional Görüntüleme ve Görsel İletişim Kanal Satış Müdürü Emre Fırıncıoğlu, “Yeni 4K Ev Sineması projektörleri, en etkileyici sinematik deneyimi sağlayan doğal 4K çözünürlüğü ve HDR yani Yüksek Dinamik Aralık görüntüleri sunmakta ne kadar kararlı olduğumuzu kanıtlıyor. Tüketicilere her zaman daha iyisini sunma vizyonumuz doğrultusunda geliştirdiğimiz Doğal 4K’dan Full HD 3D’ye kadar  Ev Sineması Projektörlerimiz, filmlere hayat veren yenilikçi teknolojiyle donatıldı. Tüketicilerin, sinema salonlarındaki görüntü kalitesinin tadını evlerinde çıkarmalarına imkân veriyoruz. Projektörlerimiz, koyu kontrast ve hızlı hareket özelliklerinden ödün vermeden yüksek çözünürlüklü görüntüler elde etmeyi sağlayan SXRD™ teknolojisiyle bu yaklaşımı destekliyor. İster özel karanlık odada ister oturma odasında olsun, müşterilerimizin gerçek 4K deneyimini yaşamasını istiyoruz.” dedi.

Nefes kesici görüntü kalitesi

Sony’nin VPL-VW520ES ve VPL-VW320ES model projektörleri, etkileyici bir izleme deneyimi için doğal 4K çözünürlük sunuyor. Popüler VPL-VW500ES ve VPL-VW300ES projektörlerinin yerini alan bu projektörlerde bulunan yeni uzun ömürlü lamba, 6000 saate varan çalışma süresi ve daha canlı görüntüler için yüksek parlaklık ve kontrast sunuyor. Doğal 4K çözünürlükte nefes kesici görüntü kalitesi sunmada rakipsiz olan Sony, Ev Sineması projeksiyonu tarihinde ilk kez, VPL-VW520ES 300.000:1 dinamik kontrast oranlı HDR içeriğin HDMI girişiyle uyumluluk sunuyor. Daha yüksek kontrast, daha koyu siyahlar ve olağanüstü dinamik aralığa sahip olan HDR görüntüler, gözlerimizin her gün gördüğü gerçekliğe en yakın görüntüler elde edilmesini sağlıyor. Yeni VPL-VW520ES ve VPL-VW320ES, pikselleri yapay olarak değiştirmeden doğal 4K görüntü sunmak için gelişmiş SXRDTM panelleri kullanıyor. Özel TRILUMINOSTM motor tasarımı zengin ve doğru renk üretimi sağlarken Motionflow görüntü teknolojisi hızlı aksiyon sahnelerinde bulanıklığı azaltıp görüntüleri netleştiriyor.

Full HD Ev Sineması deneyimi

VPL-HW65ESprojektör ise, daha uygun bir fiyata Full HD Ev Sineması deneyimi yaşatmak için SXRD™ panel teknolojisini ve 2.nesil Reality Creation’ı kullanıyor. VPL-HW65ES’de ayrıca  6000 saat kullanım ömürlü lambası, bir RF 3D iletici ve cihazın ürün yazılımını en güncel haliyle tutmak için USB’den güncelleme işlevi bulunuyor. Projektöre çok yönlü ev otomasyonu uyumluluğu kazandıran IP kontrolü, projektörün kompakt boyutu ve önde bulunan tahliye noktasıyla bir araya gelerek esnek kurulum çözümleri sunuyor.

Sony Hakkında

Sony; Basın ve Yayın, Video Güvenlik, Medikal, Dijital Sinema ve Ekranlar gibi birçok sektörde işletmelere AV/IT çözümleri sunan lider kuruluştur. İşletmelere ve müşterilerine dijital görsel-işitsel içerik oluşturma, yönetme ve dağıtmaya yönelik yüksek kaliteli ürünler, sistemler ve uygulamalar sunar. Ürün yeniliği alanındaki 25 yıldan fazla tecrübesiyle Sony, müşterilerine olağanüstü kalite ve değer sunmak için sektörde hiç olmadığı kadar iyi konumdadır. Sony, müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt vermek ve her bir işletmenin ticari başarıya ulaşmasını sağlamak üzere uçtan uca çözümler sunmak için teknoloji ortaklarından oluşan bir ağ ile yakından iş birliği kurmaktadır.